gmp.png
©2018 Mikrosphere Biyoteknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.
Aklınıza Takılan Bazı Sorular Olduğunu Tahmin Ediyoruz. Detaylı Bilgi İçin Lütfen Soru Cevap Şeklindeki Yazı Dizimizi Takip Ediniz. 
ÖNCELİKLE; Mikro'BALLOON İçeriğinde Neler Vardır?
Bitkisel hidrojeller, vitaminler ve mineraller vardır. İçeriğin tam listesine ulaşmak için lütfen ürünler sayfamızı ziyaret ediniz .

Bitkisel Yenilebilir Mide Baloncukları - Mikroballoon - Su ile Şişme, Vitamin Deposu. Zayıflama Hapı, Zayıflama İlacı, İştah kesici Hap, İştah Kesici İlaç

Mikro'BALLOON 'un Takviye Edici Gıda Onayı Var Mıdır?
Evet, Mikro'BALLOON Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'ndan Onaylıdır. Onay Numarası 003674-21.12.2017 'dir.  Üretim, üretici firmamızla anlaşmamız gereği GMP koşullarında yapılmakta ve ISO 22000 Gıda Güvenliği sistemi sıkı sıkıya takip edilmektedir. Üretici firmamız ayrıca HELAL GIDA kapsamında üretim yapmaktadır. Her sayfanın altındaki ilgili logolarının üzerine tıklayarak üretici  firmamızın belgelerini inceleyebilirsiniz.
Mikro'BALLOON 'un Sağlık Bakanlığı'ndan Onayı Var Mıdır?
Hayır, Sağlık Bakanlığı onayı bulunmamaktadır. Mikro'BALLOON ilaç değildir, Gıda Takviyesidir. Gıda takviyelerine sadece Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı izin vermektedir. 
Mikro'BALLOON 'u Kimler Tüketebilir?
Mikro'BALLOON sağlıklı kişilerin tüketimi için önerilmektedir. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız.
Mikro'BALLOON 'un Tüketimi Kullanıcıları Açısından Değişiklik Gösterir Mi?
Mikro'BALLOON içeriğinde vitamin ve minerallerle birlikte bitkisel hidrojellerde sunmaktadır. Mikro'BALLOON ile içilen içeceklerin yoğunluğunun tüketim deneyimini değiştirebileceği düşünülmektedir. 
Mikro'BALLOON Mucize Bir Ürün Müdür?
Hayır. Mikro'BALLOON mucize bir ürün değildir ve mucize bir ürün olarak kullanılmamalıdır. Ayrıca yağ yakma ve metabolizma hızlandırma ya da metabolizmada işleyiş farklılığı meydana getirerek bir etki ya da fayda sağladığı düşünülmemelidir. 
Mikro'BALLOON 'u Ne Amaçla Tüketebilirim?
Günlük tüketim için hazırlanmış olan Mikro'BALLOON, belirli oranlarda gıda bileşenlerinin bir araya getirilmesi ile elde edilmiş, zengin besin öğelerine sahip kapsül formunda karışımdır. Sporcular ve herhangi bir diyet programı uygulayan ya da porsiyon azaltımı yapan sağlıklı bireyler tarafından ihtiyaç duyulan besin öğelerinin alınabilmesi amacıyla kullanılabilmektedir. Mikro'BALLOON tüketimi normal beslenmenin yerine geçemez. 
Bitkisel Hidrojeller Baloncuk Şeklinde mi Şişmektedir?
Hayır. Baloncuk şeklinde şişme gerçekleşmemektedir. Mikro'BALLOON içeriğinde bulunan bitkisel bileşenler müsilaj içermektedir. Su tutma özelliğine sahip bu yapılar hidrojel özellikte olup su tutma ve suda jelleşme özelliğine sahiptir. Gözle görülür bir şişme ya da jelleşme meydana gelmemektedir.

Bitkisel Yenilebilir Mide Baloncukları - Mikroballoon - Su ile Şişme, Vitamin Deposu. Zayıflama Hapı, Zayıflama İlacı, İştah kesici Hap, İştah Kesici İlaç

Mikro'BALLOON Kapsülün Tüketimi için Sadece Su mu Gereklidir?
Mikro'BALLOON kapsül sağlıklı başka içecekler ile tüketilebilir.
Mikro'BALLOON Bağırsaklarda Tıkanıklık Yapar Mı?
Hayır. Mikro'BALLOON 'un bitkisel içeriği sağlıklı bir şekilde sindirilmektedir. Sindirilen gıdalar ile birlikte vücuttan atılmaktadır. 
Aklınıza takılan diğer sorular için ''Sıklıkla Sorulan Sorular'' kısmına başvurabilirsiniz. İletişim için ''Bize Ulaşın'' kısmından mail atmanız yeterli olacaktır. Maillerinize en kısa sürede geri dönüş yapılmaktadır. Mikro'BALLOON siparişi vermek için ''Ürünler'' kısmından ''Satın Al'' seçeneğine tıklayınız. Ödemeler Kredi Kartı, Banka Kartı ya da Kapıda Nakit Ödeme ile yapılabilmektedir. Kartla yaptığınız ödemeler İyzico altyapısı ve güvencesi ile alınmaktadır. Ödemesi yapılan ürün en geç 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Siparişini verdiğiniz ürün ve ürünleri ''Mail Adresinize'' gelecek gönderi numarasından takip edebilirsiniz. Daha uzun süreli kullanımlar için Mikro'BALLOON 'u çok uygun fiyata alabileceğiniz 3 'lü Kutu indirimini değerlendirmeyi unutmayınız.
ÖNEMLİ NOT: 3 'lü kutu indirimleri düzenli kullanıcılarımız içindir. Uygun fiyata geliyor olsa da kendi tüketim deneyiminizi keşfetmeden 3'lü kutu almanızı önermiyoruz.
 
Teşekkür Ederiz
Mikro'BALLOON Ekibi