top of page
motion-photo-mockup-of-a-young-woman-dri
Tanıtım videosunu izledikten sonra aklınıza takılan bazı sorular olduğunu tahmin ediyoruz. Lütfen Soru Cevap Şeklindeki Yazı Dizimizi Takip Ediniz. 
ÖNCELİKLE; Mikro'BALLOON İçeriğinde Neler Vardır?
Bitkisel hidrojeller ve vitaminler vardır. İçeriğin tam listesine ulaşmak için lütfen ürünler sayfamızı ziyaret ediniz .
Mikro'BALLOON 'un Takviye Edici Gıda Onayı Var Mıdır?
Evet, Mikro'BALLOON  Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan Onaylıdır. Onay Numarası 007359-16.03.2020  'dir. Üretim  GMP koşullarında yapılmakta ve ISO 22000 Gıda Güvenliği sistemi sıkı sıkıya takip edilmektedir. Mikroballoon ayrıca HELAL GIDA kapsamında üretilmektedir. Her sayfanın altındaki ilgili logolarının üzerine tıklayarak üretici  firmamızın belgelerini inceleyebilirsiniz.
Mikro'BALLOON 'un Sağlık Bakanlığı'ndan Onayı Var Mıdır?
Hayır, Sağlık Bakanlığı onayı bulunmamaktadır. Mikro'BALLOON ilaç değildir, Gıda Takviyesidir. Gıda takviyelerine sadece Tarım ve Orman Bakanlığı izin vermektedir. 
Mikro'BALLOON 'u Kimler Tüketebilir?
Mikro'BALLOON sağlıklı kişilerin tüketimi için önerilmektedir. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız.
Mikro'BALLOON 'un Tüketimi Kullanıcıları Açısından Değişiklik Gösterir Mi?
Mikro'BALLOON içeriğinde bitkisel hidrojellerle birlikte vitaminlerde sunmaktadır. Mikro'BALLOON ile içilen içeceklerin yoğunluğunun tüketim deneyimini değiştirebileceği düşünülmektedir.
Mikro'BALLOON Mucize Bir Ürün Müdür?
Hayır. Mikro'BALLOON mucize bir ürün değildir ve mucize bir ürün olarak kullanılmamalıdır. Ayrıca yağ yakma ve metabolizma hızlandırma ya da metabolizmada işleyiş farklılığı meydana getirerek bir etki ya da fayda sağladığı düşünülmemelidir. 
bottom of page