top of page
Mikro'BALLOON 'u Ne Amaçla Tüketebilirim?
Günlük tüketim için hazırlanmış olan Mikro'BALLOON, belirli oranlarda gıda bileşenlerinin bir araya getirilmesi ile elde edilmiş, zengin besin öğelerine sahip kapsül formunda karışımdır. Sporcular ve herhangi bir diyet programı uygulayan ya da porsiyon azaltımı yapan sağlıklı bireyler tarafından ihtiyaç duyulan besin öğelerinin alınabilmesi amacıyla kullanılabilmektedir. Mikro'BALLOON tüketimi normal beslenmenin yerine geçemez. 
Bitkisel Hidrojeller Baloncuk Şeklinde mi Şişmektedir?
Hayır. Baloncuk şeklinde şişme gerçekleşmemektedir. Mikro'BALLOON içeriğinde bulunan bitkisel bileşenler müsilaj içermektedir. Su tutma özelliğine sahip bu yapılar hidrojel özellikte olup su tutma ve suda jelleşme özelliğine sahiptir. 

Bitkisel Yenilebilir Mide Baloncukları - Mikroballoon - Su ile Şişme, Vitamin Deposu. Zayıflama Hapı, Zayıflama İlacı, İştah kesici Hap, İştah Kesici İlaç

Mikro'BALLOON Kapsülün Tüketimi için Sadece Su mu Gereklidir?
Mikro'BALLOON kapsül sağlıklı başka içecekler ile tüketilebilir.
Mikro'BALLOON Bağırsaklarda Tıkanıklık Yapar Mı?
Hayır. Mikro'BALLOON 'un bitkisel içeriği sağlıklı bir şekilde sindirilmektedir. Sindirilen gıdalar ile birlikte vücuttan atılmaktadır. 
Aklınıza takılan diğer sorular için ''Sıklıkla Sorulan Sorular'' kısmına başvurabilirsiniz. İletişim için ''Bize Ulaşın'' kısmından mail atmanız yeterli olacaktır. Maillerinize en kısa sürede geri dönüş yapılmaktadır. Mikro'BALLOON siparişi vermek için ''Ürünler'' kısmından ''Satın Al'' seçeneğine tıklayınız. Ödemeler Kredi Kartı, Banka Kartı ya da Kapıda Nakit Ödeme ile yapılabilmektedir. Kartla yaptığınız ödemeler İyzico altyapısı ve güvencesi ile alınmaktadır. Ödemesi yapılan ürün en geç 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Siparişini verdiğiniz ürün ve ürünleri ''Mail Adresinize'' gelecek gönderi numarasından takip edebilirsiniz. Daha uzun süreli kullanımlar için Mikro'BALLOON 'u çok uygun fiyata alabileceğiniz 3 'lü Kutu indirimini değerlendirmeyi unutmayınız.
 
ÖNEMLİ NOT: 3 'lü kutu indirimleri düzenli kullanıcılarımız içindir. Uygun fiyata geliyor olsa da kendi tüketim deneyiminizi keşfetmeden 3'lü kutu almanızı önermiyoruz.
 
Teşekkür Ederiz
Mikro'BALLOON Ekibi
bottom of page