Vitamins%2520supplements%2520in%2520bott
Tanıtım videosunu izledikten sonra aklınıza takılan bazı sorular olduğunu tahmin ediyoruz. Lütfen Soru Cevap Şeklindeki Yazı Dizimizi Takip Ediniz. 
ÖNCELİKLE; Mikro'BALLOON İçeriğinde Neler Vardır?
Bitkisel hidrojeller ve vitaminler vardır. İçeriğin tam listesine ulaşmak için lütfen ürünler sayfamızı ziyaret ediniz .
Mikro'BALLOON 'un Takviye Edici Gıda Onayı Var Mıdır?
Evet, Mikro'BALLOON  Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan Onaylıdır. Onay Numarası 007359-16.03.2020  'dir. Üretim  GMP koşullarında yapılmakta ve ISO 22000 Gıda Güvenliği sistemi sıkı sıkıya takip edilmektedir. Mikroballoon ayrıca HELAL GIDA kapsamında üretilmektedir. Her sayfanın altındaki ilgili logolarının üzerine tıklayarak üretici  firmamızın belgelerini inceleyebilirsiniz.
Resim2.jpg
activewear-mockup-of-a-woman-wearing-leg
Mikro'BALLOON 'un Sağlık Bakanlığı'ndan Onayı Var Mıdır?
Hayır, Mikro'BALLOON ilaç değildir. Gıda takviyelerine sadece Tarım ve Orman Bakanlığı izin vermektedir. 
Mikro'BALLOON 'u Kimler Tüketebilir?
Mikro'BALLOON sağlıklı kişilerin tüketimi için önerilmektedir. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız.
Mikro'BALLOON 'un Tüketimi Kullanıcıları Açısından Değişiklik Gösterir Mi?
Mikro'BALLOON içeriğinde bitkisel hidrojellerle birlikte vitaminlerde sunmaktadır. Mikro'BALLOON ile içilen içeceklerin yoğunluğunun tüketim deneyimini değiştirebileceği düşünülmektedir.
Günde Kaç Adet Mikro'BALLOON Kullanabilirim?
Mikro'BALLOON kapsülün günlük 1 adet kullanımı önerilmektedir. Yemek öncesi 2 adet ve günde 3 adetten fazlasını tüketmeyiniz.
su%20ile%20i%C3%A7iniz_edited.jpg
Resim5_edited.jpg
Mikro'BALLOON 'u Ne Amaçla Tüketebilirim?
Günlük tüketim için hazırlanmış olan Mikro'BALLOON, belirli oranlarda gıda bileşenlerinin bir araya getirilmesi ile elde edilmiş, zengin besin öğelerine sahip kapsül formunda karışımdır. Sporcular ve herhangi bir diyet programı uygulayan ya da porsiyon azaltımı yapan sağlıklı bireyler tarafından ihtiyaç duyulan besin öğelerinin alınabilmesi amacıyla kullanılabilmektedir. Mikro'BALLOON tüketimi normal beslenmenin yerine geçemez. 
Bitkisel Hidrojeller Kontrolsüz Şişer mİ?
Hayır. Mikro'BALLOON içeriğinde bulunan bitkisel hidrojeller su tutma özelliğine sahiptir. Su tutma özelliğine sahip bu yapılar içilen suyun miktarından fazla şişemezler. 

Bitkisel Yenilebilir Mide Baloncukları - Mikroballoon - Su ile Şişme, Vitamin Deposu. Zayıflama Hapı, Zayıflama İlacı, İştah kesici Hap, İştah Kesici İlaç

Woman drinking water.jpg
Capsule denge mikroballoon-min.png
pullover-hoodie-mockup-featuring-two-wom
Mikro'BALLOON Bağırsaklarda Tıkanıklık Yapar Mı?
Hayır. Mikro'BALLOON 'un bitkisel içeriği sağlıklı bir şekilde sindirilmektedir. Sindirilen gıdalar ile birlikte vücuttan atılmaktadır. 
türkçe.jpg
- EN İYİLER -

DENİZ, 20

EMRE, 32

CANSEL, 51

'' Mikro'BALLOON 'un oldukça havalı bir duruşu var. ihtiyacım olan kapsülü bulduğumu düşünüyorum.''

'' İnsan doğası gereği kendini kontrol etmekte zorlanır. Kontrol edebildiğim durumlarda Mikro'BALLOON kullanıyorum''

''Mikroballoon suyun vücut bulmuş hali gibi. Gerçekten işe yaracağını biliyordum.''

NESLİHAN, 35

'' Aklınızı ve vaktinizi boşa harcamanın kötü bir şey olduğunu söylerler. Mikro'BALLOON 'u kötülüğe karşı bir savaşçı olarak görüyorum.''

MURAT, 43

'' Bitkisel içerik ve şişme özelliği. Aradığım mekanik etkiyi buldum. Daha başka ne isteyebilirim ki?''

Mikro'BALLOON siparişinizi ''Ürünler'' sayfasından verebilirsiniz. Kredi Kartı ya da Banka Kartı ile ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Kartla yaptığınız ödemeler İyzico altyapısı ve güvencesi ile alınmaktadır. Siparişi verilen ürün en geç 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Siparişini verdiğiniz ürün ve ürünleri ''Mail Adresinize'' gelecek gönderi numarasından takip edebilirsiniz. İletişim için bizi arayabilir ( 05531797782 ‬) ya da ''Bize Ulaşın'' kısmından mail atabilirsiniz. Maillerinize kısa sürede geri dönüş yapılmaktadır. Daha uzun süreli kullanımlar için Mikro'BALLOON 'u çok uygun fiyata alabileceğiniz 2 'lİ Kutu indirimini değerlendirmeyi unutmayınız.
Teşekkür Ederiz
Mikro'BALLOON Ekibi
SİPARİŞİNİ VER
KARGO1_edited.jpg
KARGO2.jpg
KAPIDA ÖDE!